Odstúpenie od zmluvy

 

Právo Spotrebiteľa odstúpiť od zmluvy

Vzhľadom k tomu, že je kúpna zmluva uzatvorená pomocou prostriedkov komunikácie na diaľku (v internetovom obchode), má spotrebiteľ právo odstúpiť od zmluvy do 15 dní od prevzatia tovaru, bez udania dôvodu. V takom prípade spotrebiteľ kontaktuje predávajúceho elektronickou formou a písomne uvedie, že odstupuje od zmluvy s uvedením čísla objednávky a dátumu nákupu.

 

Ako postupovať pri vrátení tovaru:

Zásielka musí byť kompletná (tovar v pôvodnom, nepoužitom stave, s vysačkami, ak boli súčasťou zásielky) a v stave, v akom bola prevzatá pri dodávke. K tovaru je potrebné priložiť kópiu dokladu o kúpe (faktúry) a vyplnený formulár o Odstúpení od Zmluvy (vyplňiť a stiahnuť TU). Kupujúcemu sa odporúča použiť baliaci papier či kartón, tak aby nemohlo počas prepravy dôjsť k polepeniu, popísaniu či inému znehodnoteniu tovaru.

Tovar sa neposiela na dobierku, ale doporučene, na adresu Daniela Štefáneková, Jégeho 10, 82108 Bratislava, odporúčame zásielku poistiť. Peniaze budú spotrebiteľovi vrátené na bankový účet (nezabudnite ho uviesť vo formulári o odstúpení od zmluvy) do 7 pracovných dní od obdržania zásielky.

 

 

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Pre viac informácií kliknite TU