Odstúpenie od zmluvy

 

Právo Spotrebiteľa odstúpiť od zmluvy

Vzhľadom k tomu, že je kúpna zmluva uzatvorená pomocou prostriedkov komunikácie na diaľku (v internetovom obchode), má spotrebiteľ právo odstúpiť od zmluvy do 15 dní od prevzatia tovaru, bez udania dôvodu. V takom prípade spotrebiteľ kontaktuje predávajúceho elektronickou formou a písomne uvedie, že odstupuje od zmluvy s uvedením čísla objednávky a dátumu nákupu.

 

Ako postupovať pri vrátení tovaru:

Zásielka musí byť kompletná (tovar v pôvodnom, nepoužitom stave, s vysačkami, ak boli súčasťou zásielky) a v stave, v akom bola prevzatá pri dodávke. K tovaru je potrebné priložiť kópiu dokladu o kúpe (faktúry)  a vyplnený formulár o Odstúpení od Zmluvy (vyplňiť a stiahnuť TU). Kupujúcemu sa odporúča použiť baliaci papier či kartón, tak aby nemohlo počas prepravy dôjsť k polepeniu, popísaniu či inému znehodnoteniu tovaru.

Tovar sa neposiela na dobierku, ale doporučene, odporúčame zásielku poistiť. Peniaze budú spotrebiteľovi vrátené na bankový účet (nezabudnite ho uviesť vo formulári o odstúpení od zmluvy) do 10 pracovných dní od obdržania zásielky.

 

 

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Pre viac informácií kliknite TU