Prečo nakúpiť u nás?

 

Pre maximálne pohodlie a spokojnosť Vám prinášame pár unikátnych výhod, prostredníctvom ktorých sa chceme priblížiť k Vám, našim zákazníkom, a uľahčiť, či spríjemniť Vám skúsenosť s online nakupovaním.

1. Garancia najvýhodnejšej ceny

Ak sa Vám zapáčil niektorý produkt z našej ponuky, no zahliadli ste ho už v inom e-shope za výhodnejšiu cenu, NAPÍŠTE NÁM (pošlite link) a my Vám po overení znížime cenu tohto produktu na ešte výhodnejšiu. Garancia sa vzťahuje iba na ceny NOVEJ KOLEKCIE.

2. Doprava ZDARMA

Pri nákupe nad sumu 50 EUR, uhradíme všetky výdavky spojené s balením a doručením za Vás, na naše náklady. Žiadne platby navyše ani skryté poplatky

3. Množstevná zľava

Zaujalo Vás z našej ponuky viac produktov, no spolu stoja príliš veľa? Neviete sa rozhodnúť, ktoré kúpiť a ktoré nie? Už nemusíte! Ponúkame Vám množstevnú zľavu, vďaka ktorej čím viac kusov oblečenia či doplnkov nakúpite, tým väčšiu zľavu na celkovú sumu nákupu od nás dostanete. Minimálny odber pre uplatnenie tejto zľavy sú 3 ks oblečenia/doplnkov a výška zľavy sa s počtom kusov objednávky zvyšuje. Zľava Vám bude pripísaná až po potvrdení objednávky (v 2. emaily), nezobrazí sa pri objednávke.

4. Doručenie do 72 hodín alebo 10% ceny nákupu späť

Všetkým zákazníkom garantujeme doručenie tovaru pri platbe na dobierku do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky počas pracovných dní (obdržania e-mailu o schválení objednávky). Pri ostatných formách platby začína doba 3 pracovných dní plynúť od momentu pripísania platby na účet.

V prípade, že Vám Vaša zásielka nebude do 3 pracovných dní doručená alebo nebude uložená na Vašej pošte, vrátime Vám 10% celkovej sumy Vášho nákupu. Túto výhodu nie je možné uplatniť na objednávky, pri ktorých pochybila doručovacia služba, bola nesprávne zadaná doručovacia adresa (zásielka sa vrátila odosielateľovi) alebo nastali výnimočné udalosti, ktoré znemožnili doručenie zásielky kupujúcemu v stanovenom časovom limite.

 

Prajeme príjemné nakupovanie

Fashion University

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Pre viac informácií kliknite TU